19 вер. 2023

Готуємось до проведення Дня Стажера

Рада старшокласників самоврядування ліцею активно готується до проведення Дня Стажера,який відбудеться 29 вересня,напередодні Дня Вчителя.
18 вер. 2023

Олімпійський тиждень

Стартував олімпійський тиждень в нашому ліцеї,який проходить під девізом "Міцна молодь Незламної Країни!" Подробиці на сайті ліцею в розділі "Національно-патріотичне виховання"
5 вер. 2023

Місячник безпеки дорожнього руху

Безпека дорожнього руху важлива тема в виховному процесі здобувачів освіти нашого ліцею,яка потребує відповідального ставлення до життя.
4 вер. 2023

Чудове вересневе свято Першокласників

Новий навчальний рік розпочався весело і натхненно! Бажаємо першокласникам міцного здоров'я і успіхів у навчанні!
5 черв. 2023

Участь у міському фестивалі "Dnipro education city - 2023"

Старшокласники взяли участь у міському фестивалі "Dnipro education city - 2023",який відбувся на території Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.
1 черв. 2023

Участь у міському заході до Дня захисту дітей "Сильні діти вільної країни"

Здобувачі освіти нашої школи взяли участь у міському заході до Дня захисту дітей "Сильні діти вільної країни"
29 трав. 2023

Онлайн зустріч старшокласників з представником Кіберполіції

Молодь із зацікавленням спілкувалася з лейтенантом Кіберполіції пані Юлією,яка розповіла про важливі теми безпеки в інтернеті.
27 трав. 2023

Довгоочікувана казкова поїздка до "Вeryland"

Наш дружний педагогічний колектив на відпочинку
18 трав. 2023

Участь у великому онлайн заході до Дня вишиванки

Сьогодні з нагоди Дня вишиванки учні,батьки та вчителі нашої школи взяли участь у неймовірно великому онлайн заході до якого долучилось 15 тисяч людей.
18 трав. 2023

"Код нації - українська вишиванка" Міське свято

Наша школа взяла участь у міському заході "Вишиванка - код нації", де представники педагогічного колективу побували на презентації панно,створене з орнаментів вишивки регіонів України