Спортивні новини

Фестиваль спорту в місті Дніпрі.Наш неперевершений "Ексклюзив" відпрацював на всі 100! Клименко Олена - магістр акробатичної магії.

Спортивні новини

В місті Дніпрі відбувся Фестиваль Спорту, в якому взяли участь вихованці спортивного клубу Тхеквондо нашого ліцею під керівництвом Павла Лагунова.

Профорієнтаційна екскурсія для випускників

Учні 11 х класів відвідали військовий факультет Українського Державного університету науки і технологій
6 жовт. 2023

Вітаємо Терещенко Анастасію,ученицю 11Б класу з Бронзовою нагородо

Вітаємо Терещенко Анастасію з Бронзовою нагородою у категорії серед юніорів! Також Терещенко Анастасія отримала 2 місце у номінації "Кубок Президента". В чемпіонаті серед юніорів взяли участь Буснюк Влад і Бардась Нікіта.Пишаємось нашими спортсменами і класним досвідченим тренером Павлом Лагуновим, який виховує справжніх зірок бойового мистецтва.
6 жовт. 2023

Участь здобувачів освіти ліцею у Всеукраїнському Уроці Єдності

Участь здобувачів освіти ліцею у Всеукраїнському Уроці Єдності Розвиток медіаграмотності в умовах війни — засада згуртованості українців.
2 жовт. 2023

Акція допомоги вчителям Херсонської області

Нарешті наша волонтерська допомога вчителям школи Херсонської області прибула на місце .Люди перебувають у жорстких умовах.
29 вер. 2023

Закінчилася акція привітання наших захисників традиційними подарунками.

Закінчилася акція привітання наших захисників традиційними подарунками. Ми дуже вдячні всім дітям, батькам, вчителям за щирі серця!
29 вер. 2023

День стажера

День стажера.Старшокласники присвятили його Дню Вчителя.
19 вер. 2023

Готуємось до проведення Дня Стажера

Рада старшокласників самоврядування ліцею активно готується до проведення Дня Стажера,який відбудеться 29 вересня,напередодні Дня Вчителя.
18 вер. 2023

Олімпійський тиждень

Стартував олімпійський тиждень в нашому ліцеї,який проходить під девізом "Міцна молодь Незламної Країни!" Подробиці на сайті ліцею в розділі "Національно-патріотичне виховання"