9 лист. 2023

Участь у районному відбурковому турі Міського Фестивалю патріотичних творів

27 жовт. 2023

Вікторини в початкових класах "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна"

В початкових класах відбулися вікторини "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна". Дякуємо старшокласникам за участь і допомогу в цьому веселому і цікавому заході.
27 жовт. 2023

Гра- квест "Маршрутний лист. Україна"

Здобувачі освіти 5,6 і 7 класів взяли участь у інтелектуально-розважальному квесті "Маршрутний лист. Україна"

Участь у всеукраїнському радіодиктанті

Старшокласники і педагогічний колектив нашого ліцею взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту до Дня української писемності і мови.
25 жовт. 2023

Тематична книжкова виставка "Слово- зброя, мова - оберіг!"

В бібліотеці відкрита тематична книжкова виставка до Дня української писемності та мови,що популяризує українську історію,мову та культуру.
25 жовт. 2023

Майстер класи з петриківського розпису в початковій школі

До Дня української писемності та мови в початковій школі відбулися майстер-класи з петриківського розпису "Квіточка - петриківочка "
25 жовт. 2023

Театральна Вистава "Мина Мазайло"

25 жовтня відбулася театральна вистава "Мина Мазайло",яка була присвячена Дню української писемності та мови.
24 жовт. 2023

Відбувся районний конкурс "Формала успіху"

Команда старшокласників нашого ліцею взяла участь у районному інтелектуальному онлайн конкурсі "Формула успіху" (1 етап)
23 жовт. 2023

Анонс театральної вистави "Мина Мазайло" до Дня української писеності.

Анонс вистави "Мина Мазайло" театрального колективу ліцею "Цвітодив" ( керівник Наталія Лях), що відбудеться 25 жовтня о 14.00 для вчителів і старшокласників ,якщо звичайно,не буде зовнішніх перешкод. Виступ присвячений Дню Української писемності та мови.
21 жовт. 2023

Спортивні новини:Всеукраїнський Турнір з тхеквондо Втф "Кращій з Кращіх" в.Полтаві

Всеукраїнський Турнір з тхеквондо Втф "Кращій з Кращіх" в.Полтаві.Вітаємо наших переможців і тренера Павла Лагунова!