Про ліцей

Тип навчального закладу (за статутом):

Дніпровський україно-французький ліцей №126 Дніпровської міської ради

Режим роботи: п’ятиденний

Мова навчання: українська

Потужність навчального закладу – 960 учнів

Лінійно – функціональна структура управління

Кількість класів та учнів, що навчаються у 2023-2024 н.р.:

всього класів – 33

всього учнів – 1084

Профільність: поглиблене вивчення французької мови, білінгвістичне викладання (українською та французькою мовами) математики, географії, хімії та біології.

Місія школи формування особистості незалежної української держави, її повноцінного розвитку і професійного становлення; особистості, яка володіє двома іноземними мовами, комп'ютерними технологіями; особистості, яка має високі знання з мов, з предметів фізико–математичного циклів, котрі дають основу для отримання гуманітарних та технічних спеціальностей, можливість навчання на франкомовних факультетах нашої країни та країн Європи.

Реалізація місії школи спрямована на модернізацію системи іншомовної освіти, що передбачає оновлення змісту та технології навчання іноземних мов та предметів фізико – математичного циклів. Це зорієнтує школярів на інженерні спеціальності, щоб українські спеціалісти такого рівня мали змогу вільно спілкуватися з іноземними колегами. Це дасть змогу Україні швидше інтегруватися в європейську та світову економічні системи, розширювати зв'язки, розміщувати представництва іноземних фірм, створювати філіали українських підприємств і банків у інших країнах.