КЗО ССЗШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови

вул. Казакевича, 7, м. Дніпро, 49066

E-mail [email protected]

Переглянути збільшену карту

Середня загальноосвітня школа № 126 заснована в 1961 році. З 1993 року їй надано статус спеціализованної школи з поглибленним вивченням французької мови. З 1997 року у практику запроваджено міжнародний проект білінгвістичного навчання. В навчальному закладі 29 классів, у яких навчається 853 учня. Серед випускників школи багато учнів, що закінчили навчання с золотими та срібними медалями, переможців районних, міських, обласних і Всеукраїнських олімпіад. У нашій школі вже стало традиціею приймати викладачів і стажерів з Франції. Вони ведуть уроки рідною мовою, допомагаючи нам покращити свої знання французької. Між вчителями нашої школи та іноземними викладачами триває обмін досвідом та методиками навчання. Три роки, з 2006 по 2009, з нами працювала Мішель Карбонье, викладач біології та хімії. За рік перебування в Україні вона стала справжнім другом багатьох вчителів і учнів. Із захопленням брала участь у всіх шкільних заходах і святах. І вчителі, і учні нашої школи николи не зупиняються на досягнутом, вони завжди хочуть більшого та кращого.

Директор школи Пешехонова Наталія Олександрівна закінчила Запорізький педагогічний інститут, викладач французької мови, вчитель-методист, відмінник освіти України, кавалер ордену Пальмової Академічної гілки Франції.

Кредо: Формування особистості громадянина незалежної української держави, її повноцінний розвиток і професійне становлення, прищеплення духовних цінностей українського і французького народів, ознайомления з набуттям багатовікової їсторії двох народів, розвиток співпраці між українським та французьким народами

Співпраця федерації з учнівського і студентського обміну «Франція-Україна» (FEFU) та ССЗШ № 126 розпочата у 2005 році. Саме тоді дві групи учнів нашої школи перемогли у розробці реальних проектів «Краще сховище для безпритульнх тварин» і « Як би ви покращили життя молоді у вашому районі?». Винагородою для них була подорож до Франції, яку організувала вищеназвана фередація.

В 2009-2010 н.р. група учнів 8-х классів продовжила знайомство з регіоном Лімузен, м. Бена. Учні відвідувал занняття у коледжі Amédée Bisch, спілкувалісь з колективом, французькими сім'ями, заохочували франкомовних друзів до вивчення української мови і звичаїв українського народу, покращували рівень володіння французькою мовою, в цілому отримали незабутні враження від регіону та мешканців.

І вчителі, і учні нашої школи ніколи не зупиняються на досягнутому, вони завжди хочуть чогось більшего та кращого. Тому девізом ми обрали:

Хотіти - означає могти! - Vouloir - c'est pouvoir!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

15 бер. 2018
Літературний ранок "та доля Україною була". Шкільна вистава "тихий ангел прилетів".
1 лют. 2018
Учні 7-А, 8-В класів відвідали музей громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини.
30 січ. 2018
Учні школи стали учасниками заходу військового ліцею, присвяченого вшануванню пам'яті героїв Крут
23 січ. 2018
Проведено єдиний урок "час історичного вибору".
4 січ. 2018
Учні 7-А класу із задоволенням переглянули новорічний балет "Лускунчик" в театрі опери та балету.
4 січ. 2018
Команда 6-Б класу взяла участь у конкурсі "патріотична ялинка" у БК "Шинник". Учні посіли І місце і отримали солодкий приз.