Батькам

ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА

___________ ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ__________

просп. Дмитра Яворницького, 75, м. Дніпро, 49000, тел. 744 63 14, e-mail: humpolitic@dmr.dp.ua

На№ 8/3568 від 15.12.2016

Тетьянов А.О.

вул. Гладкова, буд. 12, кв. 241

м. Дніпро

Шановний Антоне Олександровичу!

На Ваше звернення від 12.12.2016 № Т-652/1 (вх. від 15.12.2016 № 8/3568), що надійшло до Дніпровської міської ради щодо крадіжок у Комунальному закладі освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа №       126 з поглибленим вивченням французької мови»

Дніпропетровської міської ради (далі - ССЗШ № 126) управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради повідомляє.

З пояснення директора ССЗШ № 126 Пешехонової Наталії

Олександрівни стало відомо, що згідно з посадовою інструкцією та наказом по ССЗШ № 126 від 31.08.16 № 2 матеріально-відповідальною особою є заступник директора з адміністративно-господарчої частини Соромітько І.Є.

Охорона школи здійснюється згідно зі штатним розкладом і посадовими інструкціями трьома сторожами:

1.    Соромітько Є.М. (наказ про прийняття на роботу від 21.06.2010 № 41-к),

2.     Місюра Л.Г. (наказ про прийняття на роботу від 01.10.2010 № 81-к),

3.     Крецул В.В. (наказ про прийняття на роботу від 01.11.2011 № 101-к).

Система відеоспостереження у ССЗШ № 126 частково відновлена після крадіжок відеокамер, які сталися весною і літом 2016 року (справа ЖЄО від 03.05.2016 № 13593, справа ЖЄО від 17.06.2016 № 19416 Шевченківського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області).

21.12.2016 року батьківська громадськість 2-Б класу була запрошена на нараду при директорові, де були розглянуті питання відновлення матеріально-технічної бази та охорони ССЗШ № 126 (протокол від 21.12.16 № 5) та прийнято рішення щодо відновлення матеріально-технічної бази класної кімнати 2-Б класу протягом року за рахунок позабюджетних коштів (орендна плата).

Директором Пешехоновою Н.О. по кожному випадку викрадання майна ССЗШ № 126 викликалася поліція із оформленням факту крадіжок відповідно до чинного законодавства (КП № 12016040640004340 від 30.10.16

Для недопущення крадіжок у ССЗШ № 126 на першому поверсі всі пластикові вікна додатково укріплені, на вікна ненавчапьних кабінетів встановлені грати. За сприятливих погодних умов планується на початку 2017 року встановлення прожектора для освітлення території навчального закладу.

За результатами батьківських зборів 2-Б класу від 28.11.2016 року та 1-Б класу від 13.12.2016 року вивчається питання щодо встановлення охоронної сигналізації у ССЗШ № 126 з підключенням до пульту управління охоронної організації.

Директору ССЗШ № 126 Пешехоновій Н.О. вказано на посилення роботи з техніки безпеки та охорони закладу.

Батькам першокласників

Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує громадянам про небезпеку вибухонебезпечних предметів. 2 серпня в місті Павлоград під час прогулянки у дворі хлопчик, 2009 року народження, під деревом знайшов невідомий предмет, який вибухнув у нього в руках. Внаслідок події дитина отримала травматичну ампутацію декількох фаланг пальців на руці та осколкові поранення обох нижніх кінцівок.

Дитяча цікавість та необізнаність з небезпекою можуть призвести до трагедії. Батькам необхідно проводити з малечею роз’яснювальну роботу та категорично заборонити брати-до рук невідомі предмети. Приділіть декілька хвилин часу, аби розказати Вашим дітям ці правила та періодично нагадуйте їх знову.

•          . У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

-       наближатися до предмету;

-       пересувати його або брати в руки;

-       розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;

-     користуватися запальничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати;

-     у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення.

*                При знаходженні вибухового пристрою або підозрілої речі НЕОБХІДНО:

-                відійти на безпечну відстань;

-                зберігати спокій;

-                негайно повідомити про знахідку представників пожежно-рятувальної служби та міліції за номерами телефонів «101» та «102»;

-                припинити всі види робіт у районі виявлення даного предмета;

-                не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

-                дочекатися прибуття фахівців, щоб вказати місце знахідки, та повідомити час її виявлення.

Дітям у першу чергу необхідно повідомити про знахідку дорослих. Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків вибуховими пристроями - грубе порушення елементарних правил безпеки.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області