Про пільгове харчування учнів

У місті Дніпрі організація безкоштовного харчування учнів здійснюється відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про охорону дитинства", Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 "Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладах, операції з надання яких звільнюються від обкладення податком на додану вартість", спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України і Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 №242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах", рішення Дніпропетровської міської ради від 07.09.2016 №11/13 "Про програму розвитку освіти в місті Дніпропетровську на 2016-2020 роки" (зі змінами від 01.12.2016 №18/16).

Забезпечуються безкоштовним одноразовим харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету у розмірі 100% від вартості хачування на день такі категорії дітей:

• діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";
  • учні 1-4 класів;
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаютьсч у спеціальних та інклюзивних класах;
  • діти з інвалідністю;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • учні 1-11 класів, батьки яких є учасниками антитерористичних операцій;
  • діти з багатодітних сімей;
  • учні загальноосвітніх навчальних закладів, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;
  • вихованці груп продовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком: 10 - у повному обсязі, 15 - на половину вартості) відповідно до рішення педагогічної ради навчального закладу.