КЗО ССЗШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови

Ласкаво просимо до школи №126

Середня загальноосвітня школа № 126 заснована в 1961 році. З 1993 року їй надано статус спеціализованної школи з поглибленним вивченням французької мови. З 1997 року у практику запроваджено міжнародний проект білінгвістичного навчання. В навчальному закладі 29 классів, у яких навчається 853 учня. Серед випускників школи багато учнів, що закінчили навчання с золотими та срібними медалями, переможців районних, міських, обласних і Всеукраїнських олімпіад. У нашій школі вже стало традиціею приймати викладачів і стажерів з Франції. Вони ведуть уроки рідною мовою, допомагаючи нам покращити свої знання французької. Між вчителями нашої школи та іноземними викладачами триває обмін досвідом та методиками навчання. Три роки, з 2006 по 2009, з нами працювала Мішель Карбонье, викладач біології та хімії. За рік перебування в Україні вона стала справжнім другом багатьох вчителів і учнів. Із захопленням брала участь у всіх шкільних заходах і святах. І вчителі, і учні нашої школи николи не зупиняються на досягнутом, вони завжди хочуть більшого та кращого.

Директор школи Пешехонова Наталія Олександрівна закінчила Запорізький педагогічний інститут, викладач французької мови, вчитель-методист, відмінник освіти України, кавалер ордену Пальмової Академічної гілки Франції.

Кредо: Формування особистості громадянина незалежної української держави, її повноцінний розвиток і професійне становлення, прищеплення духовних цінностей українського і французького народів, ознайомления з набуттям багатовікової їсторії двох народів, розвиток співпраці між українським та французьким народами

Співпраця федерації з учнівського і студентського обміну «Франція-Україна» (FEFU) та ССЗШ № 126 розпочата у 2005 році. Саме тоді дві групи учнів нашої школи перемогли у розробці реальних проектів «Краще сховище для безпритульнх тварин» і « Як би ви покращили життя молоді у вашому районі?». Винагородою для них була подорож до Франції, яку організувала вищеназвана фередація.

В 2009-2010 н.р. група учнів 8-х классів продовжила знайомство з регіоном Лімузен, м. Бена. Учні відвідувал занняття у коледжі Amédée Bisch, спілкувалісь з колективом, французькими сім'ями, заохочували франкомовних друзів до вивчення української мови і звичаїв українського народу, покращували рівень володіння французькою мовою, в цілому отримали незабутні враження від регіону та мешканців.

І вчителі, і учні нашої школи ніколи не зупиняються на досягнутому, вони завжди хочуть чогось більшего та кращого. Тому девізом ми обрали:

Хотіти - означає могти! - Vouloir - c'est pouvoir!

Класна оцінка

15 лист. 2018
14 листопада 2018 р. учнівський колектив та вчителі школи мали чудову нагоду зустріти офіційну делегацію Посольства Франції в Україні, яку очолювала Посол Франції пані Ізабель Дюмон.
12 лист. 2018
9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.
12 лист. 2018
Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю з австралійським освітнім проектом «Матіфік».
16 жовт. 2018
У цей день в Україні відзначається відразу три важливі події. Свята 14 жовтня: Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва
21 вер. 2018
21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру.
17 вер. 2018
Про проведення Тижня фізкультури і спорту