18 груд. 2023

Пер Ноель від Unicef приніс дітям подарунки до Різдва.

Святкові новини у нашому ліцеї. Пер Ноель від Unicef приніс дітям подарунки до Різдва.
11 груд. 2023

Конкурс комп'ютерної графіки та анімації "Вітальна Різдвяна листівка"

З 11.12 по 22.12 в ліцеї проводиться конкурс комп'ютерної графіки та анімації для учнів 2-11 класів "Вітальна листівка з Різдвом Христовим та Новим Роком!"
11 груд. 2023

Тиждень правильного харчування

В нашому ліцеї розпочався Тиждень Правильного Харчування.До вашої уваги цікаві ідеї оформлення страв сторінка Фейсбук.
7 груд. 2023

День Української Хустки

В ліцеї відбувся День Української Хустки,який перетворився на справжнє свято.

Святий Миколай у початковій школі

Святий Миколай привітав початкові класи зі святом,і навіть у сховище зайшов, бо для нього нема перешкод.
6 груд. 2023

Акція привітання бійців із зимовими святами завершена

Завершили збір подарунків на зимові свята для наших бійців. Всім,хто брав участь - велика подяка!
6 груд. 2023

В нашому ліцеї завершується Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

В нашому ліцеї завершується Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Щира подяка всім класним керівникам і практичному психологу Сіліченко Вікторії за плідну роботу , бо тематика для сприйняття нелегка.
4 груд. 2023

Участь в обласному конкурсі "Новорічна Композиція"

Лідери самоврядування нашого ліцею взяли участь у обласному конкурсі "Новорічна композиція - 2023". Новорічний віночок -це чудова і корисна альтернатива справжній живій ялинці,якій ми можливо, зберегли життя.
30 лист. 2023

Участь у міському флешмобі "Моє серце б'ється в ритмі ЗСУ"

Творчою групою старшокласників самоврядування ліцею було створено відеоролик ,який увійшов до складу міського флешмобу "Моє серце б'ється в ритмі ЗСУ"
30 лист. 2023