11 трав. 2023

"Код нації - українська вишиванка"

Наша школа бере участь у міському проекті "Код нації - українська вишиванка",де творчі роботи шкіл нашого міста будуть складати велику вишиту мапу України до Дня Вишиванки.
9 трав. 2023

Беремо участь у конкурсі "Найгарніший шкільний квітник України"

Для участі у конкурсі "Найгарніший квітник України" було відібрано і викладено у Фейсбук 5 найгарніших фото квітників нашого шкільного подвір'я.
14 квіт. 2023

Наближаємо перемогу добрими справами.Акція "Святковий Великодній кошик для воїнів ЗСУ"

Завдяки усім небайдужим друзям, батькам, вчителям, учням КЗО "ССЗШ №126" м.Дніпро сьогодні привітали з прийдешнім святом наших мужніх Захисників, які вже понад рік виборють свободу та незалежність нашої країни на полі бою. До нас у гості завітали бійці, яким ми передавали смаколики і паски.
9 бер. 2023

Святкуємо 209 річницю з Дня народження Тараса Шевченка

До святкування 209 річниці з Дня народження Тараса Шевченка був проведений флешмоб відео-віршів "Шевченкові слова пророчі" і ілюстрацій до відомих творів Великого Кобзаря, в якому взяли участь здобувачі освіти та їх батьки 5-Х,10-х і 11-х класів.
21 лют. 2023

Святкуємо День рідної мови в нашій школі

До Дня рідної мови проведено флешмоб "Від серця до серця звучить рідне слово", в якому взяли участь вчителі і здобувачі освіти.
20 лют. 2023

Вітаємо призерів обласного конкурсу "Web дизайн"

27 здобувачів освіти стали переможцями та призерами обласного конкурсу "Web дизайн". Вітаємо здобувачів освіти 11А та 10Б класів,яких підготував до участі у конкурсі вчитель інформатики Данило Вікторович Трушевський.
7 лют. 2023

Оголошена акція "Валентинки для бійців ЗСУ"

В нашій школі триває акція "Валентинки для бійців ЗСУ"! Збираємо солодощі й листівки -валентинки з теплими побажаннями для підтримки наших воїнів! 14 лютого подарунки будуть передані на фронт.
19 груд. 2022

Вітання воїнів ЗСУ із святом Святого Миколая

Святий Миколай завітав завітав до наших воїнів з солодощами, малюнками і подарунками.Дякуємо за співпрацю волонтерській групі "Павучок"
19 груд. 2022

Щодо візиту посла Франції в Україні - 2022

10 черв. 2022

Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти ДДУВС – найкраща пропозиція високоякісної вищої освіти в регіоні!