11 груд. 2015

Акція "Діти - дітям"

Учні школи взяли участь у міській акції "Діти - дітям", привітанні навчально-реабілітаційного центру "Горлиця" від імені Бабушкінського району. Оголошена подяка адм. ЦПР
5 груд. 2015

Фестиваль "Наддніпрянські джерела"

У фольклорному районному фестивалі "Наддніпрянські джерела" І місце в номінації "Народна пісня" зайняла Внукова Марія (5-А клас, вчитель - Фоменко Н. Г.)
3 груд. 2015

"Знай! Умій! Живи!"

У міському конкурсі-огляді цивільного захисту "Знай! Умій! Живи!" збірна команда 10 кл. зайняла четверте місце (Вчителі - Геленко І. П., Верясов А. М.)
24 лист. 2015

Участь у мистецько-літературному міському конкурсі "Собори наших душ""

Номінацію почесних лауреатів здобули Лапко Анастасія (9-А клас), Зіменюк Анастасія (11-А клас)
22 жовт. 2015

Консурс "Формула успіху"

У міському конкурсі "Формула успіху" для старшокласників у 1/8 фіналу І місце зайняла збірна команда 10 кл. (Вчитель - Геленко І. П.)
21 жовт. 2015

Конкурс "Півгодини на цікавинки"

У районному конкурсі серед учнів початкової школи "Півгодини на цікавинки" ІІ місце зайняв 4-А клас (Вчитель - Демченко М. А.)
18 вер. 2015

Знайомтесь, це - ми

Учні 5-х класів провели презентацію класних колективів, де показали свої уміння працювати і відпочивати разом.
16 вер. 2015

Укропчик

До учнів початкової школи завітали справжні козаки. Діти з задоволенням взяли участь у козацьких розвагах та познайомилися з технікою козацького бою.
9 вер. 2015

"Батарейко, здавайся"

В рамках екологічного виховання учні школи з вересня проводять акцію "Батарейко, здавайся"
7 вер. 2015

Акція "Кришечка"

Школа підтримала міську довгострокову акцію "Кришечка".