28 груд. 2016

Новорічна вистава

Учні початкової школи відвідали палац юнацтва, де переглянули новорічну виставу.
23 груд. 2016

Новорічний бал-маскарад.

У школі для старшокласників проведений бал-маскарад. Учні отримали задоволення від новорічних конкурсів та дискотеки.
20 груд. 2016

Акція "хай ангели тебе оберігають"

Учні школи та їх батьки взяли участь в акції "хай ангели тебе оберігають". Виготовлено 270 оберегів для воїнів АТО
19 груд. 2016

Подарунки воїнам АТО

На день святого Миколая старшокласники завітали з подарунками до воїнів АТО, що перебувають на лікуванні в 16-й міській лікарні.
15 лист. 2016

Пам'яті негаснуча свіча

До дня вшанування пам'яті жертв голодомору для учнів 7-10 класів проведено бібліотечні уроки "Пам'яті негаснуча свіча"
10 лист. 2016

Лідер-фест

Команда школи взяла участь у районному фестивалі лідерських проектів лідер-фест, де зайняла ІІ місце.
2 лист. 2016

Формула успіху

Команда старшокласників школи взяла участь у відбірковому турі міського конкурсу "формула успіху"і вийшла у 1/4 фіналу
30 жовт. 2016

Польсько-український міст понад кордонами збудовано

Проект „Польсько-український міст понад кордонами”, який відбувся 24.10-30.10.2016р. в рамках Польсько-Української Ради Обміну Молоддю добіг кінця. Ініціатором проекту був Університет в Домброві Гурнічей, а партнерем з України – Відділом освіти Шевченківською районною у місті Дніпрі радою. У проекті прийняли участь учні закладів №33, 80, 126 і 49.
21 жовт. 2016

"Знай, умій, живи"

Збірна команда школи взяла участь у міській акції "Я можу врятувати життя" пілотного проекту "Знай, умій, живи". Учні показали свої знання з надання першої допомоги в екстремальних випадках.
20 жовт. 2016

Півгодинки на цікавинки

Участь збірної команди 4-х класів в інтелектуальному конкурсі. Команда зайняла І місце