7 лют. 2024

Конкурс графічних листівок "Безпечний інтернет" серед 6 класів

До Міжнародного Дня Безпечного інтернету був проведений конкурс графічних листівок серед 6 класів "Позитивний інтернет"
6 лют. 2024

Правовий місячник Зустріч офіцера Поліції Резник Ольги Володимирівни з початковими класами.

Місячник правової освіти.Зустріч офіцера Поліції Резник Ольги Володимирівни з початковими класами.
5 лют. 2024

Місячник правової освіти

В ліцеї триває місячник правової освіти.
29 січ. 2024

Презентація документального фільму від Рябчинської Софіх 10а

Презентація документального фільму від Рябчинської Софії 10а Бій під Крутами став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за державну незалежність
19 січ. 2024

Зустріч з шкільним офіцером поліції Різник О.В з 5-6 класами

Сьогодні до здобувачів освіти 5 і 6 класів завітала шкільний офіцер поліції Різник Ольга Володимирівна,яка підготувала і провела пізнавальні уроки безпеки " Вибухові предмети,їх види.Безпека поводження.Як зберегти своє життя і здоров'я?"
15 січ. 2024

Всеукраїнський проект "Пліч-о-пліч"

Наш ліцей приєднався до участі у Всеукраїнському проекті "Пліч-о-пліч" (Черлідинг, волейбол)
15 січ. 2024

Інформаційно-просвітницький тиждень"Як керувати своїм часом?"

В ліцеї розпочався інформаційно-пізнавальний тиждень "Як керувати своїм часом?" Проект "Тайм-менеджмент для підлітків" :корисні поради про те,як набути практичних навичок систематизувати свої справи.
11 січ. 2024

Участь у обласному конкурсі з WEB-дизайну

У конкурсі взяли участь 95 учнів з різних з 11 міст нашої області: ліцеїв, гімназій, закладів позашкільної та професійно-технічної освіти.
9 січ. 2024

Інформаційно-просвітницький тиждень "Stop!Наркотик!"

Перший тиждень навчання відкрив інформаційно - просвітницький проект "Stop!Наркотик!"
21 груд. 2023

Новорічне свято в початковій школі

Відбулося новорічне свято в початковій школі "Різдвяні традиції Франції"