12 жовт. 2016

Проведення заняття "Я можу врятувати життя" за участю 11 класів.

Представниками Всеукраїнської Організації Українського Фонду Здоров'я за офіційної підтримки Міністерства Охорони Здоров'я України та під патронатом Марини Порошенко, у школі проведено заняття для учнів 11 класів "Я можу врятувати світ".

Уроки мужності

У школі проведено уроки мужності "Гідність. Воля. Перемога". З учнями 9-11 класів зустрілся ветеран АТО Сологуб В. О.

До дня захисника України

Між учнів 11-х класів проведено військово-спортивне змагання "один день в армії". Учні показали свої вміння із стройової підготовки, вміння збирати і розбирати автомат. На святі був присутній учасник АТО Сологуб Владислав Олександрович.
11 жовт. 2016

До дня захисника України

учні 9-Б класу взяли участь у спортивно-художньому фестивалі "І докажем, що ми, браття, козацького роду".
22 черв. 2016

день здоров'я

В шкільному дитячому таборі "Літeчко" відбувся день здоров'я, який тривав під девізом "Веселі, рухливі, здорові, щасливі"
28 трав. 2016

Bипускний вечір

Bипускники школи отримали атестати про середню освіту 28.05.2016. Bипускний вечір поєднався з чудовою шоу-програмою та врученням атестатів в КДЦ «Дніпропрес».
19 трав. 2016

День вишиванки

Чудове шкільне свято «День вишиванки». Нагородження класів-переможців і учнів у цікавому українському вбранні, що батьки робили своїми руками.
24 лют. 2016

Шевченківські читання

Учениця 10-А Довгопостол Єва виборола I місце у районному конкурсі «Шевченківські читання»
19 лют. 2016

Свято української мови

На Свято української мови, в якому брали участь учні різного віку: початкова і середня школа.
17 лют. 2016

З Україною в Серці!

Шкільне самоврядування «Ластівка» щорічно бере участь у конкурсі самоврядуваннь району «Еввіва!».