15 бер. 2018

Шевченківські дні

Літературний ранок "та доля Україною була". Шкільна вистава "тихий ангел прилетів".
1 лют. 2018

Візит до музею АТО

Учні 7-А, 8-В класів відвідали музей громадянського подвигу жителів Дніпропетровщини.
30 січ. 2018

Пам'яті героїв Крут

Учні школи стали учасниками заходу військового ліцею, присвяченого вшануванню пам'яті героїв Крут
23 січ. 2018

до Дня Соборності

Проведено єдиний урок "час історичного вибору".
4 січ. 2018

Балет "Лускунчик"

Учні 7-А класу із задоволенням переглянули новорічний балет "Лускунчик" в театрі опери та балету.
4 січ. 2018

Конкурс малюнка "патріотична ялинка"

Команда 6-Б класу взяла участь у конкурсі "патріотична ялинка" у БК "Шинник". Учні посіли І місце і отримали солодкий приз.
3 січ. 2018

Міський каток

Учні 10-Б класу разом з класним керівником Жмурченко Н. М. відвідали міський каток.
29 груд. 2017

Гурток "умілі ручки"

Навіть на канікулах не припиняється робота гуртка "умілі ручки".
28 груд. 2017

Семінар практичних психологів

В школі відбувся семінар практичних психологів закладів загальної середньої освіти м. Дніпра "Шляхи та засоби формування і підвищення психолого-педагогічної культури сучасних батьків"
28 груд. 2017