5 трав. 2017

До Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом

До Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні відбувся конкурс строю та пісні серед учнів 10-11 класів. Переможцем стала команда 11-Б класу.
12 квіт. 2017

Екскурсія в ракетобудівельний коледж

До дня космонавтики учні 4-В класу відвідали музей космонавтики при ракетобудівельному коледжі. Велике враження на дітей справили макети ракет та етнографічний куточок при музеї
11 квіт. 2017

Екскурсія до ВПТУ№17

З метою ознайомлення з робітничими професіями учні 9-Б та 9-В класу відвідали ВПТУ№17
7 квіт. 2017

Зустріч із представниками ракетобудівельного коледжу

До дня космонавтики учні 9-В та 10-А класів зустрілися із представниками ракетобудівельного коледжу
7 квіт. 2017

Екскурсія до історичного музею

Учні 4-В класу відвідали історичний музей імені Яворницького
29 бер. 2017

гурток "умілі ручки"

Протягом канікул працює гурток "умілі ручки".
28 бер. 2017

Конкурс серед учнів 10-А класу "Розумники і розумниці"

Учні 10-А класу разом із класним керівником Романенко Н. М. провели пізнавальний захід "розумники й розумниці"
28 бер. 2017

екскурсія до музею АТО

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, ціннісного ставлення до українського народу, Батьківщини, за сприяння голови громадської організації "Пліч-о-пліч назавжди" Чалової О. О. для учнів 9-х класів була організована екскурсія до музею АТО. Разом із класним керівником учні 9-А класу дізналися про участь міста в АТО і роботу волонтерів.
27 бер. 2017

Екскурсія в екоцентр

Під час весняних канікул учні 4-А і 4-В класу відвідали обласний еколого-натуралістичний центр
27 бер. 2017