19 груд. 2017

Привітання з днем святого Миколая

Учасники гуртка "крок до зірок" привітали учнів та вчителів школи з днем святого Миколая
18 груд. 2017

Подарунки для дітей сірої зони

Учні школи приготували подарунки до дня святого Миколая для дітей сірої зони.
8 груд. 2017

Тиждень права

З 4 по 8 грудня у школі проведено Всеукраїнський тиждень права. На заходах були присутні старший інспектор з ОД ВЗзГ УПП в м. Дніпрі лейтенант поліції Очеретяна Наталя Юріївна та майор поліції Рогальська Вікторія Вікторівна.
6 груд. 2017

"Звитяга, мужність, героїзм"

Команда учнів 11-А класу отримала перемогу у туристичному квесті, присвяченому Дню Збройних Сил України "Звитяга, мужність, героїзм" на базі СШ№119
5 груд. 2017

Один день в армії

До Дня Збройних Сил України у школі пройшов традиційний конкурс "Один день в армії". Перемогу отримала збірна команда 10 класу.
14 лист. 2017

Конкурс науки "Усі зірки галактики"

У межах міжнародного конкурсу науки "Усі зірки галактики" учні 8-А і 8-В класів (класні керівники - Луцишина Л. В. і Сріб'яник І. В.) відвідали коледж ракетокосмічного машинобудування.
10 лист. 2017

участь у районному конкурсі "лідер-фест"

Члени учнівського самоврядування "Ластівка" взяли участь у районному конкурсі "лідер-фест", де розкрили свої музичні таланти та здібності
25 жовт. 2017

Свято осені

Учні 2-Б класу попрощалися з осінню. Батьки, діти і гості свята отримали море гарного настрою, насолоджувались гарною мовою, танцями, співом, костюмами дітей. А подарувала це свято класний керівник Березовська Людмила Федорівна.
13 жовт. 2017

Нумо, хлопці-козачата!

Учні 3-х класів до Дня захисник Вітчизни провели свято "Нумо, хлопці-козачата!".
13 жовт. 2017

Козацька Покрова

Учні 10-Б класу взяли участь у загальноміському заході "Козацька Покрова на Старій Самарі". Команда отримала враження виступу козаків, військового ліцею, повпражнялась зі стрільби з лука та розбору автомата.