7 лют. 2023

Оголошена акція "Валентинки для бійців ЗСУ"

В нашій школі триває акція "Валентинки для бійців ЗСУ"! Збираємо солодощі й листівки -валентинки з теплими побажаннями для підтримки наших воїнів! 14 лютого подарунки будуть передані на фронт.
19 груд. 2022

Вітання воїнів ЗСУ із святом Святого Миколая

Святий Миколай завітав завітав до наших воїнів з солодощами, малюнками і подарунками.Дякуємо за співпрацю волонтерській групі "Павучок"
19 груд. 2022

Щодо візиту посла Франції в Україні - 2022

10 черв. 2022

Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти ДДУВС – найкраща пропозиція високоякісної вищої освіти в регіоні!

3 груд. 2021

Один день в армії

3 грудня в школі відбувся традиційний конкурс "Один день в армії", в якому взяли участь команди 10 і 11 класів під керівництвом учителя Захисту Вітчизни Верясова Андрія Миколайовича
26 лист. 2021

Акція допомоги притулку тварин.

26 листопада в школі закінчилась акція допомоги мешканцям притулку тварин "Друг"
26 лист. 2021

Пам'яти жертв голодоморів

26 листопада здобувачі освіти нашої школи взяли участь у проведенні обласного онлайн-флешмобу "Пам'ятаймо разом!" до Дня пам'яті жертв голодоморів
9 лист. 2021

Радіодиктант національної єдності

9 листопада здобувачі освіти 9-11 класів взяли участь у ХХІ радиодиктанті національної єдності.
25 жовт. 2021

З 25 жовтня по 7 листопада 5-11 класи навчаються дистанційно
12 жовт. 2021

День захисника України в нашій школі