27 лист. 2023

Участь у міський акції "Скринька-оберіг для ЗСУ"

Здобувачі освіти нашого ліцею приєднались до міської акції "Скринька -оберіг для ЗСУ". Ми щиро вдячні дітям і батькам за активну участь у цій важливій справі. Разом до Перемоги!
25 лист. 2023

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Наш ліцей приєднався до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".Класні години, уроки-презентації і огляд документальних фільмів сприяє підвищенню свідомості здобувачів освіти .
25 лист. 2023

Всеукраїнська акція "Запали свічку"

Наш ліцей приєднався до Всеукраїнської акції "Запали свічку".Здобувачі освіти 10 класів взяли участь у конкурсі авторських відеокастів "Голодомор. Як все було". Вітаємо переможицю Рябчинську Софію 10А клас.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи в нашому ліцеї відбулися класні години, присвячені вихованню патріотичної свідомості здобувачів освіти 7-11 класів.
16 лист. 2023

День Гудзика в початкових класах нашого ліцею

Початкові класи нашого ліцею святкували Всесвітній день гудзика.Чудові поробки з гудзиками створили радісну і творчу атмосферу навчання .

День Доброти у початковій школі

Здобувачі освіти початкових класів нашого ліцею взяли участь у флешмобі "Зірочки доброти і злагоди",де за мультиком "Даруй добро"кожна дитина зробила свою Зірочку Доброти.
13 лист. 2023

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас-2023"

Здобувачі освіти 2-11 класі беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас -2023",який триває з 13 по 18 листопада.
13 лист. 2023

В нашому ліцеї розпочалася акція "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ"

В нашому ліцеї розпочалася акція " "Подарунки Святого Миколая для воїнів ЗСУ". Готуємо вітальні листівки з малюнками, солодощі та вітаміни для підтримки міцного здоров'я наших захисників.
9 лист. 2023

Участь у районному відбурковому турі Міського Фестивалю патріотичних творів

27 жовт. 2023

Вікторини в початкових класах "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна"

В початкових класах відбулися вікторини "Подорож океаном рідної мови","Мова наша солов'їна". Дякуємо старшокласникам за участь і допомогу в цьому веселому і цікавому заході.