Щодо візиту посла Франції в Україні - 2022

19 груд. 2022

Щодо візиту посла Франції в Україні - 2022

6 грудня 2022 року в ході робочого візиту до Дніпра посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен відвідав комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 126 з поглибленим вивченням французької мови» Дніпровської міської ради. Делегацію зустрічала директорка школи Наталія Пешехонова і заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Гришина. Посла ознайомили з роботою закладу під час воєнного стану: показали укриття, яке допомогла облаштувати міськрада, роботу волонтерської групи «Павучки», що виготовляють маскувальні сітки, розповіли, як місто піклується про своїх мешканців (пункти Незламності, діжки з водою і свердловини на лівому березі), продемонстрували дистанційну роботу вчителів з дітьми.У бесіді з представниками делегації була зроблена презентація школи, де поінформували про перехід закладу до ліцею, про збільшення контингенту учнів, які бажають вивчати французьку мову, про проєкт, який започаткували школи Франції – «Від французьких сердець до українських сердець» (малюнки французьких дітей були переслані нашою школою на фронт).Посол з розумінням поставився до труднощів, які виникли в бюджеті міста і країни під час війни, і запропонував у 2023 році матеріальну допомогу школі та лінгвістичне стажування вчителів французької мови і білінгвальних дисциплін у Франції. Колектив школи отримав у подарунок інтерактивну панель для удосконалення викладання французької мови.