21 бер. 2017

Відвідання військової частини

За сприяння депутата облради Погосяна В. Е., помічника обласного депутата Біліченка І. М., депутатів Шевченківської районної в місті Дніпрі ради Червінського І. В., Залогіна І. В., Анненкової С. В. з метою формування у зростаючого покоління готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професіі, учні 10-А класу відвідали військову частину. Учні зустрілися із учасником АТО Борщем Геннадієм, який розповів про участь у військових діях.
10 бер. 2017

Заходи, присвячені дню нарождення Шевченка

З 7 по 10 березня у школі пройшли заходи, присвячені дню нарождення Шевченка. Учні 1-6 класів підготували поезії Шевченка і взяли участь у конкурсі читців "із Шевченком у серці". Учні 6-А класу підготували виставу "дитинство Шевченка". Бібліотекар Буршина С. Г. провела бібліотечний урок "Шевченко - художник".
21 лют. 2017

Урок-реквієм "Герої не вмирають"

20-21 лютого з метою національно-патріотичного виховання та вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні учнівським самоврядуванням школи проведено тематичні інформації "герої нашого часу" (5-8 класи), години історичної правди "забуттю не підлягає". Учні 9-В класу провели урок-реквієм "Герої не вмирають". Особливу шану пам'яті віддали нашому земляку-патріоту Сергію Нігояну.
16 лют. 2017

Зустріч із представниками корпусу "Азов"

З метою вшанування пам'яті борців за свободу, подвигу героїв Небесної Сотні у школі відбулася зустріч учнів 9-11 класів із представниками цивільного корпусу "Азов" м. Дніпра. Гості розповіли про події 2014 р. та їх участь в АТО, куди вони пішли добровольцями.
8 лют. 2017

батьківський всеобуч

Проведено всеобуч для батьків учнів 5-11 класів з теми "безпечний інтернет". Вчитель Ситнік А. М. розповіла про теорію поколінь і дала поради батькам щодо контролю за перебування дітей у соціальних мережах. Психолог Сіліченко В. В. познайомила батьків із поняттям "кібербулінг" і його негативним впливом на психіку дитини.
27 січ. 2017

Зустріч із представниками Червоного Хреста

Представниками дніпровської благодійної організації з підтримки сім'ї за програмою ЮНІСЕФ і Червоного Хреста для учнів початкової школи проведено інтегровані заняття "подорож у країну Будьздоровкіно". Для учнів 7-9 класів - тренінгові заняття "зупинимо насилля"
25 січ. 2017

До дня пам'яті героїв Крут

До дня пам'яті героїв Крут проведено інформаційні п'ятихвилинки "Наша слава - наша історія", Урок пам'яті героїв Крут "Лист без конверта".
19 січ. 2017

До Дня соборності України

З метою формування у дітей та учнівської молоді громадської активності до Дня соборності України проведені виховні години по класах, бібліотечний урок "День соборності України - символ єднання українського народу". Учні 7-х класів разом з учителем Луцишиною Л. В. провели історичний урок "Єднання навіки"
6 січ. 2017

Майбутні чемпіони

Під час канікул постійно працював спортивна секція "Черлідінг". Команда готується до наступних Всеукраїнських змагань.
4 січ. 2017

Космічні мандрівки

Учні 5-х класів взяли участь у шкільному конкурсі "космічні мандрівки". Кращі роботи використано для шкільної виставки.