Новости: 80

Один день в армії

До Дня Збройних Сил України у школі пройшов традиційний конкурс "Один день в армії". Перемогу отримала збірна команда 10 класу.

Конкурс науки "Усі зірки галактики"

У межах міжнародного конкурсу науки "Усі зірки галактики" учні 8-А і 8-В класів (класні керівники - Луцишина Л. В. і Сріб'яник І. В.) відвідали коледж ракетокосмічного машинобудування.

участь у районному конкурсі "лідер-фест"

Члени учнівського самоврядування "Ластівка" взяли участь у районному конкурсі "лідер-фест", де розкрили свої музичні таланти та здібності
25.10.2017

Свято осені

Учні 2-Б класу попрощалися з осінню. Батьки, діти і гості свята отримали море гарного настрою, насолоджувались гарною мовою, танцями, співом, костюмами дітей. А подарувала це свято класний керівник Березовська Людмила Федорівна.

Нумо, хлопці-козачата!

Учні 3-х класів до Дня захисник Вітчизни провели свято "Нумо, хлопці-козачата!".

Козацька Покрова

Учні 10-Б класу взяли участь у загальноміському заході "Козацька Покрова на Старій Самарі". Команда отримала враження виступу козаків, військового ліцею, повпражнялась зі стрільби з лука та розбору автомата.

Презентація стендів "Дніпро - форпост оборони України"

До Дня захисника України лекторська група 10-Б класу провела презентацію стендів "Дніпро - форпост оборони України"

Участь у спортивно-художньому фестивалі з нагоди Дня захисника України

Команда учнів 9-х класів взяла участь у спортивно-художньому фестивалі з нагоди Дня захисника України та отримала кубок першості в естафеті з елементами бігу на місці, нагороджена грамотою за надання першої медичної допомоги.
07.10.2017

Виставка тварин

З метою виховання ціннісного ставлення до природи, любові до всього живого, учні 5-А класу разом з класним керівником Мельник Світланою Іванівною відвідали виставку тварин і птахів. Особливо зацікавила їх виставка голубів
09.09.2017