19 лют. 2016

Свято української мови

На Свято української мови, в якому брали участь учні різного віку: початкова і середня школа.
17 лют. 2016

З Україною в Серці!

Шкільне самоврядування «Ластівка» щорічно бере участь у конкурсі самоврядуваннь району «Еввіва!».
28 січ. 2016

Батькам майбутніх першокласників

6 лютого о 10:00 в актовій залі відбудеться зустріч батьків майбутніх першокласників з директором школи
28 січ. 2016

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької та французької

Так тримати! Ви - найкращі!
27 січ. 2016

Дні відкритих дверей

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на Дні відкритих дверей 23 та 30 січня 2016 року о 10:00.
12 груд. 2015

Участь у акції "Серденько"

Учні школи взяли участь у акції "Серденько" від парламенту Бабушкінського району разом із організацією "Ангел дитинства".
11 груд. 2015

Акція "Діти - дітям"

Учні школи взяли участь у міській акції "Діти - дітям", привітанні навчально-реабілітаційного центру "Горлиця" від імені Бабушкінського району. Оголошена подяка адм. ЦПР
5 груд. 2015

Фестиваль "Наддніпрянські джерела"

У фольклорному районному фестивалі "Наддніпрянські джерела" І місце в номінації "Народна пісня" зайняла Внукова Марія (5-А клас, вчитель - Фоменко Н. Г.)
3 груд. 2015

"Знай! Умій! Живи!"

У міському конкурсі-огляді цивільного захисту "Знай! Умій! Живи!" збірна команда 10 кл. зайняла четверте місце (Вчителі - Геленко І. П., Верясов А. М.)
24 лист. 2015

Участь у мистецько-літературному міському конкурсі "Собори наших душ""

Номінацію почесних лауреатів здобули Лапко Анастасія (9-А клас), Зіменюк Анастасія (11-А клас)