27 бер. 2017

Екскурсія в екоцентр

Під час весняних канікул учні 4-А і 4-В класу відвідали обласний еколого-натуралістичний центр
27 бер. 2017

Конкурс знавців французької мови

Серед учнів 5-6 класів (вчителі Петрова І. Г., Дмитренко І. Л.) відбувся конкурс на кращого знавзя французької мови
21 бер. 2017

Відвідання військової частини

За сприяння депутата облради Погосяна В. Е., помічника обласного депутата Біліченка І. М., депутатів Шевченківської районної в місті Дніпрі ради Червінського І. В., Залогіна І. В., Анненкової С. В. з метою формування у зростаючого покоління готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професіі, учні 10-А класу відвідали військову частину. Учні зустрілися із учасником АТО Борщем Геннадієм, який розповів про участь у військових діях.
10 бер. 2017

Заходи, присвячені дню нарождення Шевченка

З 7 по 10 березня у школі пройшли заходи, присвячені дню нарождення Шевченка. Учні 1-6 класів підготували поезії Шевченка і взяли участь у конкурсі читців "із Шевченком у серці". Учні 6-А класу підготували виставу "дитинство Шевченка". Бібліотекар Буршина С. Г. провела бібліотечний урок "Шевченко - художник".
21 лют. 2017

Урок-реквієм "Герої не вмирають"

20-21 лютого з метою національно-патріотичного виховання та вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні учнівським самоврядуванням школи проведено тематичні інформації "герої нашого часу" (5-8 класи), години історичної правди "забуттю не підлягає". Учні 9-В класу провели урок-реквієм "Герої не вмирають". Особливу шану пам'яті віддали нашому земляку-патріоту Сергію Нігояну.
16 лют. 2017

Зустріч із представниками корпусу "Азов"

З метою вшанування пам'яті борців за свободу, подвигу героїв Небесної Сотні у школі відбулася зустріч учнів 9-11 класів із представниками цивільного корпусу "Азов" м. Дніпра. Гості розповіли про події 2014 р. та їх участь в АТО, куди вони пішли добровольцями.
8 лют. 2017

батьківський всеобуч

Проведено всеобуч для батьків учнів 5-11 класів з теми "безпечний інтернет". Вчитель Ситнік А. М. розповіла про теорію поколінь і дала поради батькам щодо контролю за перебування дітей у соціальних мережах. Психолог Сіліченко В. В. познайомила батьків із поняттям "кібербулінг" і його негативним впливом на психіку дитини.
27 січ. 2017

Зустріч із представниками Червоного Хреста

Представниками дніпровської благодійної організації з підтримки сім'ї за програмою ЮНІСЕФ і Червоного Хреста для учнів початкової школи проведено інтегровані заняття "подорож у країну Будьздоровкіно". Для учнів 7-9 класів - тренінгові заняття "зупинимо насилля"
25 січ. 2017

До дня пам'яті героїв Крут

До дня пам'яті героїв Крут проведено інформаційні п'ятихвилинки "Наша слава - наша історія", Урок пам'яті героїв Крут "Лист без конверта".
19 січ. 2017

До Дня соборності України

З метою формування у дітей та учнівської молоді громадської активності до Дня соборності України проведені виховні години по класах, бібліотечний урок "День соборності України - символ єднання українського народу". Учні 7-х класів разом з учителем Луцишиною Л. В. провели історичний урок "Єднання навіки"