13 жовт. 2017

Нумо, хлопці-козачата!

Учні 3-х класів до Дня захисник Вітчизни провели свято "Нумо, хлопці-козачата!".
13 жовт. 2017

Козацька Покрова

Учні 10-Б класу взяли участь у загальноміському заході "Козацька Покрова на Старій Самарі". Команда отримала враження виступу козаків, військового ліцею, повпражнялась зі стрільби з лука та розбору автомата.
12 жовт. 2017

Презентація стендів "Дніпро - форпост оборони України"

До Дня захисника України лекторська група 10-Б класу провела презентацію стендів "Дніпро - форпост оборони України"
11 жовт. 2017

Участь у спортивно-художньому фестивалі з нагоди Дня захисника України

Команда учнів 9-х класів взяла участь у спортивно-художньому фестивалі з нагоди Дня захисника України та отримала кубок першості в естафеті з елементами бігу на місці, нагороджена грамотою за надання першої медичної допомоги.
7 жовт. 2017

Виставка тварин

З метою виховання ціннісного ставлення до природи, любові до всього живого, учні 5-А класу разом з класним керівником Мельник Світланою Іванівною відвідали виставку тварин і птахів. Особливо зацікавила їх виставка голубів
9 вер. 2017

Святкова хода до дня міста

30 учасників команди "Ексклюзив" взяли участь у святковій ході
9 вер. 2017

День міста

Учні школи отримали велике задоволення, побувавши на фестивалі Самар-Дніпро-Фест, присвяченому дню міста.
6 вер. 2017

до 26-ї річниці Незалежності України

Серед учнів 9-11 класів проведено науково-практичну конференцію з переглядом документальних фільмів "ми - європейці: реальність та перспективи". Серед учнів 8-х класів пройшов брейн-ринг "видатні люди України"
25 трав. 2017

Урок-подарунок "Ангел, що читає"

У 4-В класі класний керівник Омельченко Олена Іванівна провела урок-подарунок "Ангел, що читає. Краса думки, яка відкриває всі світи".
22 трав. 2017

Візит Аташе

Візит аташе з лінгвістики Фабріса П'єто і аташе по співпраці з вищими навчальними закладами Сильвен Ріголе