Відвідання військової частини

21 бер. 2017
За сприяння депутата облради Погосяна В. Е., помічника обласного депутата Біліченка І. М., депутатів Шевченківської районної в місті Дніпрі ради Червінського І. В., Залогіна І. В., Анненкової С. В. з метою формування у зростаючого покоління готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професіі, учні 10-А класу відвідали військову частину. Учні зустрілися із учасником АТО Борщем Геннадієм, який розповів про участь у військових діях.

Враження учнів від відвідання військової частини.

Інгор Марія: "Мені все сподобалось, дійсно було цікаво. Я ще раз переконалась, що у майбутньому я теж хочу захищати свою державу і працювати на її користь".

Цикало Антоніна: "Хочу подякувати всім, хто організував цю екскурсію, усім, хто подає нам приклад своєю сумлінною працею, тим, кого ми зустріли у військовій частині".

Козар Марія: "Особливо сподобалася дружня атмосфера, яка панує серед військових".

Галушко Марія: "Побачили казарми, де живуть військовослужбовці, побачила днювального, який розповів нам про свої обов'язки. Те, що ми вчили на уроках захисту Вітчизни, побачила у військовій частині".

Науменко Валерія: "Дізналася багато нового і цікавого про життя військовослужбовців. Вразило те, що у військовій частині є багато жінок".