План роботи.

 

План

з виховної роботи в пристосованому дитячому таборі

відпочинку з денним перебуванням «Літечко»

при  КЗО ССЗШ № 126

3.06.-25.06.2013р.

 

                         ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                            Фіалко Л.В.

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Відповідальні

1.

3.06

ПН.

виконано

 

Зустріч  дітей.

 Розподіл по загонах.

 

 

8.00-9.00

Березовська

Семенча

Зайченко

Венетуліс

2.

 

Операція «Затишок» Робота за планами загонів.

10.00-11.30

Керівники гуртків

3

 

Урочисте відкриття табору «Літечко»

11.30-12.30

Бондаренко

Фоменко

4

 

Ігри - знгайомства

16.00-17.00

Вихователі загонів

1.

4.06

ВТ.

виконано

 

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика

 

      8.00-9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

 

Робота в гуртках згідно планам в загонах

 

9.15-12.00

Геленко

Магомедова

Клименко

Шубенко

3.

 

Конкурсна гра

 «Квіточка – семицвіточка»

11.00 – 12.00

1 загін

Бондаренко

Фоменко

4.

 

Лялькова вистава «Пригоди у чарівній країні»!

12.00- 13.00

Вихователі загонів

5.

 

Рухливі спортивні ігри на майданчику

16.00-17.00

Вихователі загонів

1.

5.06

СР.

виконано

 

Зустріч дітей.

Ранкова гімнастика

 

 

8.00-9.00

Венетуліс

Зайченко

Березовська

Семенча

2.

 

    Урочисте відкриття

     спартакіади

10.00-11.30

1 - 2 загін

Геленко

Фоменко

Клименко

3.

 

«Козацькі забави»

12.00 – 13.00

Бондаренко

Фоменко

4.

 

        Рухливі ігри на

        майданчику

16.00 – 17.00

 

 Вихователі

    загонів   

1.

6.06

ЧТ.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика

 

8.00 – 9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

Філармонія для дітей.

СШ №112

9.00-10.00

Вихователі загонів

Геленко

 

3.

 

Конкурсна програма

«Кришка-день»

12.00-12.50

Бондаренко

Фоменко

4.

 

Рухливі ігри на майданчику

 

16.00-17.00

 

Вихователі загонів

1.

7.06

ПТ.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Березовська

Семенча

Венетуліс

Зайченко

2.

 

Зустріч із стоматологом

 

   Робота в гуртках

   за планом

10.00 – 11.00

2 загін

10.00 – 12.00

1загін

Вихователі загону

Геленко

Клименко

3.

 

Пісні і розваги

«Веселі нотки»

11.00-12.00

2 загін

Фоменко

4.

 

          Рухливі ігри на

          майданчику.

 

16.00-17.00

 

 Вихователі

   загонів

1.

10.06

ПН.

виконано

Зустріч дітей

 Ранкова гімнастика

 

8.00-9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

    Робота в гуртках за

              планом

 

 

   

     10.00 -12.00

 

Магомедова

Клименко

Геленко

Фоменко

3.

 

«Школа починаючих детективів» Інтелектуально –розважальна гра

 

12.00-13.00

Бондаренко

Фоменко

4.

 

Ігри на майданчику за вибором дітей

 16.00 – 17.00

Вихователі загонів

1.

11.06

ВТ.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Венетуліс

Зайченко

Березовська

Семенча

2.

 

 

Огляд м/ф «Океан»

10.00-11.00

1загін

11.00-12.00

2 загін

Вихователі загонів

Геленко

 

3.

 

Робота в гуртках за планом

9.15-12.00

Магомедова

Шубенко

Клименко Геленко

4.

 

Ігрова програма

 «Два кораблі»

12.00- 13.00

Бондаренко

Фоменко

5.

 

Прогулянка на майданчику

 

16.00-17.00

 

Вихователі загонів

1.

12.06

СР.

виконано

Зустріч дітей.

Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

 

Робота в гуртках

за планом

 

9.15-12.00

Геленко

Клименко

Магомедова

Фоменко

3.

 

          Гра – подорож

«У світі казки чарівної»

 

 

12.00-13.00

Бондаренко

Фоменко

4.

 

      «Казкові естафети»

16.00-17.00

Вихователі загонів

1.

13.06

ЧТ.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика

 

8.00-9.00

Березлвська

Семенча

Венетуліс

Зайченко

 

2.

 

Робота в гуртках за планом.

 

9.00-10.00

2 загін

10.00-11.00

1 загін

Геленко

Магомедова

Шубенко

Клименко

3.

 

«Конфетті»

             СШ№ 112

 

 

11.00 – 12.00

Вихователі загонів

Геленко

4.

 

Розважальна програма

«День пригод»

12.00 – 13.00

Бондаренко

Фоменко

1.

14.06

ПТ.

виконано

       

         Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика

 

 

8.00-9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

 

Робота в гуртках за планом

 

9.15 – 12.00

Геленко

Магомедова

Фоменко

Клименко

3.

 

Інтелектуальна розвага Клубу веселих та винахідливих мандрівників

«Поклик джунглів»

 

 

12.00 – 13.00

 

  Бондаренко

  Фоменко

4.

 

Рухливі ігри на майданчику.

 Прогулянка

 

16.00-17.00

 

Вихователі загонів

1.

17.06

ПН.

виконано

 

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Венетуліс

Зайченко

Березовська

Семенча

2.

 

Робота в гуртках за планом.

11.00-12.00

Геленко

Клименко

3.

 

Театр «Капітошка»

Шоу мильних кульок

10.00-11.00

Геленко

Вихователі загонів

4.

 

Розважальна програма

«Міні – Міс»

 

12.00 – 13.00

Фоменко

Бондаренко

5.

 

Прогулянка

16.00 – 17.00

Вихователі загонів

1.

18.06

ВТ.

виконано

Зустріч дітей .

Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Гладка

Чаус

Романенко

Зайченко

2.

 

Робота гуртків

За планом

9.15-12.00

Геленко

Вихователі загонів

3.

 

 

Аеромоделювання

10.00-11.00

2загін

11.00-12.00

1 загін

Вихователі загонів

4.

 

Розважальна програма «Хрестики – нулики»

 

12.00 – 13.00

Бондаренко

Фоменко

5.

 

     Рухливі ігри на

      майданчику

16.00 – 17.00

Вихователі загонів

1.

19.06

СР.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Венетуліс

Зайченко

Березовська

Семенча

2.

 

 

Робота в гуртках за планом

 

9.15-12.00

Геленко

Магомедова

Фоменко

Клименко

3.

 

«Шарах-шоу» розважальна програма

12.00-13.00

Бондаренко

Фоменко

4.

 

Рухливі ігри на майданчику

16.00-17.00

 

Вихователі загонів

1.

20.06

ЧТ

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Гладка

Чаус

Гаврюшина

Романенко

2.

 

Театр

 «Чарівний теремок»

СШ№112

 

9.00-10.00

Геленко

Вихователі загонів

3.

 

 

Робота гуртків за планом

 

11.00-12.00

Шубенко

Клименко

 

4.

 

Розважальна програма

«Веселі кухарята»

12.00-13.00

Фоменко

Бондаренко

 

5.

 

          Прогулянка

16.00-17.00

Вихователі загонів

1.

21.06

ПТ.

виконано

Зустріч дітей.

 Ранкова гімнастика.

 

8.00-9.00

Венетуліс

Зайченко

Березовська

Семенча

2.

 

Покладання квітів до пам’ятника Кротова

9.30-10.00

Вихователі загонів

3.

 

 

Робота гуртків за планом

 

11.00-12.00

Геленко

Фоменко

Магомедова

Клименко

4.

 

Розважальна програма

«Граємо й співаємо!»

12.00-13.00

Фоменко

Бондаренко

5.

 

Прогулянка на майданчику

16.00-17.00

Вихователі загонів

1.

25.06

ВТ.

виконано

Зустріч дітей. Ранкова гімнастика.

8.00-9.00

Гаврюшина

Романенко

Чаус

Гладка

2.

 

Робота в гуртках за планом.

9.30-11.45

Геленко

Магомедова

Клименко

Шубенко

3.

 

Фінальний концерт

«Табір має таланти»

12.00-13.00

Бондаренко

Фоменко

4.

 

Операція «Збирайка»

16.00-17.00

 

Вихователі загонів