Новости: 80
08.02.2017

батьківський всеобуч

Проведено всеобуч для батьків учнів 5-11 класів з теми "безпечний інтернет". Вчитель Ситнік А. М. розповіла про теорію поколінь і дала поради батькам щодо контролю за перебування дітей у соціальних мережах. Психолог Сіліченко В. В. познайомила батьків із поняттям "кібербулінг" і його негативним впливом на психіку дитини.
27.01.2017

Зустріч із представниками Червоного Хреста

Представниками дніпровської благодійної організації з підтримки сім'ї за програмою ЮНІСЕФ і Червоного Хреста для учнів початкової школи проведено інтегровані заняття "подорож у країну Будьздоровкіно". Для учнів 7-9 класів - тренінгові заняття "зупинимо насилля"
25.01.2017

До дня пам'яті героїв Крут

До дня пам'яті героїв Крут проведено інформаційні п'ятихвилинки "Наша слава - наша історія", Урок пам'яті героїв Крут "Лист без конверта".
19.01.2017

До Дня соборності України

З метою формування у дітей та учнівської молоді громадської активності до Дня соборності України проведені виховні години по класах, бібліотечний урок "День соборності України - символ єднання українського народу". Учні 7-х класів разом з учителем Луцишиною Л. В. провели історичний урок "Єднання навіки"
06.01.2017

Майбутні чемпіони

Під час канікул постійно працював спортивна секція "Черлідінг". Команда готується до наступних Всеукраїнських змагань.
04.01.2017

Космічні мандрівки

Учні 5-х класів взяли участь у шкільному конкурсі "космічні мандрівки". Кращі роботи використано для шкільної виставки.
28.12.2016

Новорічна вистава

Учні початкової школи відвідали палац юнацтва, де переглянули новорічну виставу.
23.12.2016

Новорічний бал-маскарад.

У школі для старшокласників проведений бал-маскарад. Учні отримали задоволення від новорічних конкурсів та дискотеки.
20.12.2016

Акція "хай ангели тебе оберігають"

Учні школи та їх батьки взяли участь в акції "хай ангели тебе оберігають". Виготовлено 270 оберегів для воїнів АТО
19.12.2016

Подарунки воїнам АТО

На день святого Миколая старшокласники завітали з подарунками до воїнів АТО, що перебувають на лікуванні в 16-й міській лікарні.