Новости: 80

Учні 4-В класу відвідали історичний музей імені Яворницького
29.03.2017

гурток "умілі ручки"

Протягом канікул працює гурток "умілі ручки".
28.03.2017

Конкурс серед учнів 10-А класу "Розумники і розумниці"

Учні 10-А класу разом із класним керівником Романенко Н. М. провели пізнавальний захід "розумники й розумниці"
28.03.2017

екскурсія до музею АТО

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, ціннісного ставлення до українського народу, Батьківщини, за сприяння голови громадської організації "Пліч-о-пліч назавжди" Чалової О. О. для учнів 9-х класів була організована екскурсія до музею АТО. Разом із класним керівником учні 9-А класу дізналися про участь міста в АТО і роботу волонтерів.

Екскурсія в екоцентр

Під час весняних канікул учні 4-А і 4-В класу відвідали обласний еколого-натуралістичний центр

Конкурс знавців французької мови

Серед учнів 5-6 класів (вчителі Петрова І. Г., Дмитренко І. Л.) відбувся конкурс на кращого знавзя французької мови

Відвідання військової частини

За сприяння депутата облради Погосяна В. Е., помічника обласного депутата Біліченка І. М., депутатів Шевченківської районної в місті Дніпрі ради Червінського І. В., Залогіна І. В., Анненкової С. В. з метою формування у зростаючого покоління готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професіі, учні 10-А класу відвідали військову частину. Учні зустрілися із учасником АТО Борщем Геннадієм, який розповів про участь у військових діях.
10.03.2017

Заходи, присвячені дню нарождення Шевченка

З 7 по 10 березня у школі пройшли заходи, присвячені дню нарождення Шевченка. Учні 1-6 класів підготували поезії Шевченка і взяли участь у конкурсі читців "із Шевченком у серці". Учні 6-А класу підготували виставу "дитинство Шевченка". Бібліотекар Буршина С. Г. провела бібліотечний урок "Шевченко - художник".
21.02.2017

Урок-реквієм "Герої не вмирають"

20-21 лютого з метою національно-патріотичного виховання та вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні учнівським самоврядуванням школи проведено тематичні інформації "герої нашого часу" (5-8 класи), години історичної правди "забуттю не підлягає". Учні 9-В класу провели урок-реквієм "Герої не вмирають". Особливу шану пам'яті віддали нашому земляку-патріоту Сергію Нігояну.
16.02.2017

Зустріч із представниками корпусу "Азов"

З метою вшанування пам'яті борців за свободу, подвигу героїв Небесної Сотні у школі відбулася зустріч учнів 9-11 класів із представниками цивільного корпусу "Азов" м. Дніпра. Гості розповіли про події 2014 р. та їх участь в АТО, куди вони пішли добровольцями.