Дніпровський україно-французький ліцей №126 Дніпровської міської ради

Ласкаво просимо до ліцею №126

Середня загальноосвітня школа № 126 заснована в 1961 році. З 1993 року їй надано статус спеціализованної школи з поглибленним вивченням французької мови. З 1997 року у практику запроваджено міжнародний проект білінгвістичного навчання. В навчальному закладі 32 класи, у яких навчається 1038 учнів. Серед випускників школи багато учнів, що закінчили навчання с золотими та срібними медалями, переможців районних, міських, обласних і Всеукраїнських олімпіад. У нашій школі вже стало традиціею приймати викладачів і стажерів з Франції. Вони ведуть уроки рідною мовою, допомагаючи нам покращити свої знання французької. Між вчителями нашої школи та іноземними викладачами триває обмін досвідом та методиками навчання. Три роки, з 2006 по 2009, з нами працювала Мішель Карбонье, викладач біології та хімії. За рік перебування в Україні вона стала справжнім другом багатьох вчителів і учнів. Із захопленням брала участь у всіх шкільних заходах і святах. І вчителі, і учні нашої школи николи не зупиняються на досягнутом, вони завжди хочуть більшого та кращого.

Співпраця федерації з учнівського і студентського обміну «Франція-Україна» (FEFU) та ССЗШ № 126 розпочата у 2005 році. Саме тоді дві групи учнів нашої школи перемогли у розробці реальних проектів «Краще сховище для безпритульнх тварин» і « Як би ви покращили життя молоді у вашому районі?». Винагородою для них була подорож до Франції, яку організувала вищеназвана фередація.

В 2009-2010 н.р. група учнів 8-х классів продовжила знайомство з регіоном Лімузен, м. Бена. Учні відвідувал занняття у коледжі Amédée Bisch, спілкувалісь з колективом, французькими сім'ями, заохочували франкомовних друзів до вивчення української мови і звичаїв українського народу, покращували рівень володіння французькою мовою, в цілому отримали незабутні враження від регіону та мешканців.

В 2021 році школа отримала відзнаку LABEL FRANCE EDUCATION Міністерства Європи та закордонних справ Франції.

Рішенням міської ради 8-го скликання від 13.04.2021 комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа №126 з поглибленним вивченням французької мови" Дніпровської міської ради перейменовано на Дніпровський україно-французький ліцей №126 Дніпровської міської ради.

І вчителі, і учні нашої школи ніколи не зупиняються на досягнутому, вони завжди хочуть чогось більшего та кращого. Тому девізом ми обрали:

Хотіти - означає могти! - Vouloir - c'est pouvoir!

4 бер. 2024
Шевченківські дні в нашому ліцеї, присвячені 210-річчю ж Дня народження Великого Кобзаря.
27 лют. 2024
Здобувачі освіти нашого ліцею відзначили Міжнародний День Оптимістів. Приготували чудові квітки для прикрашання стенду,щоб у всіх був позитивний сонячний настрій.
27 лют. 2024
Відбулася зустріч з головою комісії реорганізації ПДАБА,проректором з наукової роботи,доктором технічних наук ,професором Владиславом Валентиновичем Данішевським.